VMV.KIEV.UA 25 мая 2023

Продовжуємо знайомити вас з комплектами нової колекції для дому Стека ВМВ – модульної меблевої системи в свіжому сполученні білого кольору і теплого деревного відтінку дуб кам'яний, що додає інтер'єру стильного кантрі-акценту, максимально зберігає вільний простір та відчуття легкості в кімнаті завдяки своєму оригінальному дизайну.

Фото меблів для вітальні Стека ВМВ
Комплект до вітальні Стека ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 19 мая 2023

Кабінет Стека ВМВ – невеликий оригінальний комплект в свіжому сполученні білого кольору і теплого деревного відтінку дуб кам'яний, що додасть інтер'єру легкості та відчуття вільного простору завдяки дизайну в скандинавському стилі.

Фото меблів для кабінету Стека ВМВ
Комплект до кабінету Стека ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 10 мая 2023

Серія меблів для дому Даміс ВМВ приваблює простим сучасним дизайном модулів кольору «дуб сонома», доповненим зручними видовженими пластиковими ручками, містить усі необхідні елементи для формування практичних комплектів до вітальні.

Фото меблів для вітальні Даміс ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 3 мая 2023

Надзвичайно гарні та практичні меблі для дому Айсон ВМВ – чудовий варіант для обстановки приміщень загального користування: в колекції є всі модулі для оформлення ТВ-зони у вітальні, та створення зручної сучасної їдальні.

Фото меблів для вітальні Айсон ВМВ
Інтер'єр вітальні з меблями Айсон ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 27 апреля 2023

Меблі для дитячої кімнати мають бути не тільки практичними і зручними для активного щоденного користування. Вони повинні створювати затишну обстановку, що заохочує як до навчання, так і до відпочинку. Світлий сучасний комплект Соло ВМВ з нейтральними фасадами кольору «дуб сонома», горизонтальними смугами темного відтінку «венге» і видовженими чорними ручками надасть кімнаті функціональності та приємної теплої атмосфери.

Фото меблів для дитячої Соло ВМВ
Дитяча Соло ВМВ дуб сонома

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 19 апреля 2023

Лінійка меблів Топ Мікс ВМВ відрізняється простим сучасним дизайном модулів кольору «дуб сонома», підкресленим зручними видовженими металевими ручками. Колекція містить усі необхідні елементи для формування практичних комплектів до вітальні.

Фото меблів для вітальні Топ Мікс ВМВ в кольорі дуб сонома
Меблі для вітальні Топ Мікс ВМВ в кольорі дуб сонома

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 12 апреля 2023

Нейтральні базові меблі для вітальні Верне ВМВ дозволять використовувати в оформленні інтер'єру яскраві акценти без ризику надмірної плямистості чи зайвого контрасту. Приємна спокійна комбінація білого кольору з поверхнями відтінку дуб кам'яний надає меблевим елементам колекції вишуканого елегантного вигляду, а рамкові фасади та чорні ручки підкреслюють загальний стилістичний ансамбль.

Фото комплекту меблів у вітальню Верне ВМВ
Комплект у вітальню Верне ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 6 апреля 2023

Сучасний комплект для вітальні Кларк ВМВ завдяки відтінку дуб крафт золотий, рамковому декору фасадів та прозорому склу вітрин наповнює кімнату теплом та створює особливу приємну атмосферу.

Фото комплекту для вітальні КЛАРК ВМВ
Комплект меблів для вітальні КЛАРК ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 31 марта 2023

Стильна графітова модульна система Беріл ВМВ приваблює мінімалістичним дизайном та контрастними деталями світлого відтінку дуб кам'яний.

Фото меблів для вітальні БЕРІЛ ВМВ
Меблі для вітальні БЕРІЛ ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 21 марта 2023

Сучасна їдальня Нортон ВМВ – втілення ергономічного мінімалізму модних інтер'єрів, підсиленого практичністю деревних поверхонь універсального відтінку дуб сонома.

Фото комплекту для їдальні НОРТОН ВМВ
Комплект для їдальні НОРТОН ВМВ

Читати далі →