VMV.KIEV.UA 7 декабря 2023

Меблі для передпокою Топ Мікс ВМВ в популярному сполученні кольорів «білий» та «дуб сонома», підкресленому подовженими металевими ручками – одне з найуніверсальніших рішень фабрики для облаштування вхідних зон будь-яких розмірів. В колекції є великі та компактні шафи, комоди, тумби і вішаки.

Фото меблів для передпокою Топ Мікс ВМВ
Меблі для передпокою Топ Мікс ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 25 ноября 2023

Прості за формою та яскраві своїм стильним контрастом меблі до передпокою Лора ВМВ допоможуть дати лад речам, що зберігаються у вхідній зоні та по-справжному прикрасять приміщення своїм стильним дизайном.

Фото передпокою Лора ВМВ
Меблі до передпокою Лора ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 16 ноября 2023

Оптимальний за складом комплект до дитячої Топ Мікс ВМВ обирають завдяки універсальному забарвленню «дуб сонома» та зручному дизайну, підкресленому видовженими металевими ручками, для створення затишної обстановки у кімнаті дитини.

Фото меблів для дитячої Топ Мікс ВМВ в кольорі дуб сонома
Комплект меблів до дитячої Топ Мікс ВМВ в кольорі дуб сонома

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 9 ноября 2023

Приверніть увагу до декоративних деталей в кімнаті обираючи прості, нейтральні за кольором меблі Нортон ВМВ в стилі мінімалізм, що стануть чудовою основою для оформлення вітальні.

Фото комплекту для вітальні НОРТОН ВМВ
Комплект для вітальні НОРТОН ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 2 ноября 2023

Меблі Лавенда ВМВ для вітальні світлого, майже білого кольору «сосна норвезька» наповнюють кімнату святковою, приємною, позитивною атмосферою, а стільниці та топи відтінку «дуб шоколадний» не тільки ефектно контрастують з основним тоном, але й неймовірно практичні у використанні, як і темні металеві ручки вигнутої форми.

Фото комплекту для вітальні Лавенда ВМВ
Комплект для вітальні Лавенда ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 26 октября 2023

Асиметрична тумба під телевізор Беріл ВМВ з графітовими поверхнями і контрастними деталями світлого відтінку дуб кам'яний стане прекрасним стилістичним центром інтер'єру вітальні у стилі лофт.

Фото телевізійної тумби для вітальні БЕРІЛ ВМВ
Тумба під телевізор БЕРІЛ ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 17 октября 2023

Невелика колекція меблів в передпокій ЛУНА ВМВ створена з урахуванням сучасних тенденцій у дизайні та практичності. Має всього два елементи, які повністю вирішують задачу комфортного зберігання речей в коридорі.

Фото меблів для передпокою ЛУНА ВМВ
Меблі для передпокою ЛУНА ВМВ

Читати далі →

VMV.KIEV.UA 4 октября 2023

Цікавий дизайнерський столик до зали Лукас від української фабрики ВМВ слугуватиме зручним доповненням до м'яких меблів та місцем для зберігання необхідних речей.

Фото журнального столу Лукас ВМВ
Журнальний стіл Лукас ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 28 сентября 2023

Для активних дітлахів при підборі меблів в кімнату важливо знайти такий варіант комплекту, що влаштує за кількістю місць для зберігання речей, матиме нейтральний зовнішній вигляд, що не набридне через деякий час, та, найважливіше, буде виконаний з тривких матеріалів високої якості, практичних і надійних. Комплект Айсон ВМВ відповідає всім цим запитам, отже можемо сміливо рекомендувати звернути на нього увагу, якщо займаєтесь облаштуванням практичної дитячої кімнати.

Фото меблів для дитячої Айсон ВМВ
Інтер'єр дитячої з меблями Айсон ВМВ

Читать далее →

VMV.KIEV.UA 15 сентября 2023

У своїй кімнаті школяр буде радий мати комфортну атмосферу для відпочинку та зручне робоче місце для виконання домашніх завдань. Увага не повинна розсіюватися на строкаті хот-споти з завалів підручників та одягу. Меблі для дитячої Нортон ВМВ завдяки своєму мінімалістичному дизайну та нейтральному відтінку приховають зайве з очей та допоможуть оптимальній організації зберігання.

Фото комплекту для дитячої НОРТОН ВМВ
Комплект для дитячої НОРТОН ВМВ

Читати далі →