Затишно і зручно у їдальні з комплектами меблів ВМВ

8 февраля 2024
Мебель VMV Holding

Продивляючись каталоги в пошуках меблів до їдальні, хочеться знайти не лише стильні та практичні рішення, але й такі, що створюватимуть атмосферу затишку та тепла. З готовими комплектами від української фабрики VMV це легко зробити!

Фото комплекту меблів у їдальню Нортон ВМВ
Комплект у їдальню Нортон ВМВ

Спільні риси комплектів:

  • Висока якість: всі комплекти виготовляються з ламінованої ДСП з елементами МДФ, що гарантує їх довговічність та стійкість до зношення.
  • Функціональність: кожен комплект включає особливу комбінацію модулів для легкого облаштування кімнати.
  • Надійність: у комплектах використовуються петлі Hettich та напрямні повного висуву, що забезпечує плавний хід та безшумну роботу дверей та шухляд.
  • Різноманіття стилів: ви можете підібрати комплект, який ідеально впишеться у ваш інтер'єр, адже VMV пропонує меблі у класичному, сучасному та скандинавському стилях.
Фото комплекту меблів у їдальню Лавенда ВМВ
Комплект у їдальню Лавенда ВМВ

Особливості наборів:

  • ВЕРНЕ: елегантний комплект у класичному стилі з розкладним столом, що дозволить вам з комфортом розмістити гостей. Фасади декоровані вертикальним фрезеруванням, а для відкривання використовуються подовжені металеві ручки чорного кольору.
  • ЛАВЕНДА: вишуканий комплект у стилі прованс, який підкреслить романтичну атмосферу вашої їдальні. Стилізовані під ковку напівкруглі ручки з рельєфними кріпленнями додають комплекту неповторного шарму.
  • НОРТОН: сучасний комплект з лаконічним дизайном, який стане чудовим вибором для любителів мінімалізму. Замість ручок використовуються зручні поглиблення, що робить дизайн максимально практичним.
Фото комплекту меблів у їдальню Верне ВМВ
Комплект у їдальню Верне ВМВ

З комплектами меблів VMV ваша їдальня стане не лише місцем для прийому їжі, але й справжньою оазою затишку та комфорту!