Облаштовуємо дитячу в стилі кантрі з меблями Айсон ВМВ

28 сентября 2023
Мебель VMV Holding

Для активних дітлахів при підборі меблів в кімнату важливо знайти такий варіант комплекту, що влаштує за кількістю місць для зберігання речей, матиме нейтральний зовнішній вигляд, що не набридне через деякий час, та, найважливіше, буде виконаний з тривких матеріалів високої якості, практичних і надійних. Комплект Айсон ВМВ відповідає всім цим запитам, отже можемо сміливо рекомендувати звернути на нього увагу, якщо займаєтесь облаштуванням практичної дитячої кімнати.

Фото меблів для дитячої Айсон ВМВ
Інтер'єр дитячої з меблями Айсон ВМВ

Елементи меблів Айсон виготовляються з ДСП і МДФ в приємному та практичному відтінку дуб артизан, що задає настрій неповторного, завжди актуального стилю кантрі. Подовжені пластикові ручки чорного кольору зручні у використанні. Горизонтальні поглиблення між фасадами роблять дизайн ще більш цікавим. Для надійної роботи дверей та шухляд застосовуються петлі Hafele та напрямні повного висуву.

Склад комплекту для дитячої Айсон VMV:

  • письмовий стіл з тумбою;
  • ліжко з двома білизняними ящиками;
  • приліжкова тумба;
  • полиця;
  • чотиридверна шафа з шухлядою.

Додаткові модулі до дитячої кімнати Айсон ВМВ можна підібрати в повній колекції меблів для дому Ayson VMV. Традиційно запрошуємо замовляти на нашому сайті: захищаємо від підробок та гарантуємо максимально швидку доставку!